Okrogla miza: Predstavitev projekta Mreženje za zgodnjo obravnavo otrok z Downovim Sindromom

mrezenje za zgodnjo obravnavo otrok z downovim sindromom drustvo za kulturo inkluzije 1

Društvo Downov sindrom Slovenija je skupaj z Društvom za kulturo inkluzije in Zvezo Sožitje organiziralo okroglo mizo ob jutrišnjem svetovnem dnevu človekovih pravic in sicer v dvorani Državnega sveta RS. Tema okrogle mize je bila predstavitev projekta Mreženje za zgodnjo obravnavo otrok z Downovim sindromom s ciljem, da se javnost in politiko spodbudi k sistemskemu reševanju te problematike. Okroglo mizo je povezoval dr. Matej Rovšek, svoj prispevek pa je podalo še sedem udeleženk, ki so bile na različne načine vključene v omenjen projekt.

Na spodnji povezavi si lahko preberete več o vsebini in temah na okrogli mizi:

http://www.downov-sindrom.si/index.php/domov/novice/254-vabilo-na-okroglo-mizo-predstavitev-projekta-mrezenje-za-zgodnjo-obravnavo-otrok-z-ds

mrezenje za zgodnjo obravnavo otrok z downovim sindromom drustvo za kulturo inkluzije 2