Udeležba na evalvacijskem srečanju

12.2. 1

Udeleženka zaposlitve v okviru programa Evropske solidarnostne enote, Andreja, se je udeležila evalvacijskega srečanja v Zrečah, ki je potekalo med 11. in 14. februarjem 2020. Zaposleni v okviru projektov so se združili s skupino prostovoljcev, ki v okviru programa ESE opravljajo prostovoljske projekte v Sloveniji. Ukvarjali so se z vprašanji, kako je potekal njihov projekt do sedaj in kaj sledi po zaključku projekta ter kakšne so bile njihove učne izkušnje.

Zaposleni so naslovili tudi različne dileme, ki izhajajo iz njihovih zaposlitev v različnih delovnih okoljih ter organizacijah. Pomemben del srečanja je bilo tudi mreženje z drugimi udeleženci in iskanje možnosti za sodelovanje. Projekt Learning by doing je podprt s strani programa Evropska solidarnostna enota.

12.2. 2

12.2. 3