Asporty - sestanek partnerjev

Covid-19 je karte premešal tudi na področju projektov, ki so sicer že v teku. Zaradi trenutnih razmer smo bili nekatere aktivnosti primorani predrugačiti in najti drugačno pot do zastavljenih ciljev.

Projekt ASporty, katerega namen je izmenjava primerov dobrih praks pri vključevanju mladih s posebnimi potrebami v raznolike športne aktivnosti, poleg partnerjev iz Društva za kulturo inkluzije vključuje še Klettaskoli iz Islandije ter Centar za avtizam Rijeka.

Sestanki, namenjeni praktični in teoretični izmenjavi izkušenj, zato trenutno potekajo v spletni izvedbi. Na včerajšnjem sestanku smo tako načrtovali delo v bodoče, vsi pa se zelo veselimo obdobja, ko bomo lahko teorijo prenesli tudi v prakso.

ASporty zoom foto

Projekt je financiran iz programa Erasmus+.

erasmus