Likovna dela 'Igraj se z mano' začenjajo svojo pot!

Umetnine mladih snovalcev, ki so bile v preteklem tednu razstavljene v drugem preddverju Cankarjevega doma, sedaj začenjajo svojo pot po Sloveniji in tujini. Kot vsi dogodki 'Igraj se z mano', je tudi ta potujoča razstava inkluzivne narave in s seboj ponaša idejo o aktivnem vključevanju oseb s posebnimi potrebami v družbo.

V obdobju naslednjih mesecev bodo tako obiskala številne kraje in bila obiskovalcev na ogled v knjižnicah, šolah, vrtcih, mladinskih centrih, galerijah in drugih ustanovah, dostopnih širši množici ljudi.

Vam izdamo skrivnost? Likovne umetnine se lahko predstavijo tudi v vaši ustanovi!

Vabljeni k ogledu spodnjih predstavitev, kjer so predstavljene možnosti tovrstnega gostovanja.

Predstavitveni filmček in datoteke:
Oglejte si predstavitveni filmček o potujoči razstavi.
Oglejte si prezentacijo o potujoči razstavi.
Vabilo k gostovanju razstave.

Seveda pa smo za vaša vprašanja na voljo tudi preko e-pošte Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali telefonske številke 040 282 971 (Boris Kononenko).