4. DAN FESTIVALA “IGRAJ SE Z MANO”

Danes smo se še zadnji dan igrali na festivalu “Igraj se z mano”. Veliko število obiskovalcev je lahko uživalo na delavnicah, poskrbeli pa smo tudi za lačne želodčke. Slastne palačinke so, tako kot vse festivalske dni, pripravljali učenci s Centra Janeza Levca Ljubljana. Janezov oder so znova napolnili otroci in odrasli in pripravili prave umetnine.
Veseli nas, da festival vsako leto obišče veliko število ljudi. Tako se naša ideja že 17. let širi v vaša srca. Hvala prav vsem, ki ste na kakršenkoli način prispevali k še eni uspešni zgodbi “Igraj se z mano”.Se vidimo naslednje leto.
Fotografije so tudi danes dostopne v galeriji.

Projekt je sofinanciran s strani Mestne občine Ljubljana. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *