Charlie je z nami že drugič

Charlie Halford je z nami opravil 2 mesečno prostovoljstvo spomladi 2022, kjer nam je pomagal predvsem pri pripravah na festival Igraj se z mano. Njegovo prostovoljno delo omogoča program Evropska solidarnostna enota. Ker se je tako navdušil tako nad nami, našim delom, kot tudi nad Slovenijo, se je avgusta vrnil in bo tako z nami do konca septembra. Odlično se je ujel tako z zaposlenimi, kot tudi ostalimi prostovoljci in nenazadnje uporabniki, udeleženci naših programov in projektov. Svoje vtise deli z vami v spodnjem zapisu:

In April, I joined Društvo as a volunteer with the European Solidarity Corps programme alongside my friend Mélina from France. The plan was to stay for 2 months. As soon as I came, I felt very welcome. Despite having no experience working with the special needs population, I fit right in amongst the other volunteers. The association allows each volunteer to use their own skills and talents in their work, from photography to sports – on a wide range of tasks and events. Now, I have started a long term placement with ESC because I enjoy life at Društvo and in Slovenia so much.