Zaključek Majine prostovoljske aktivnosti v projektu Solidarity

Prostovoljka Maja, iz Bosne in Hercegovine, je s 1. 9. 2021 zaključila svojo 12-mesečno aktivnost v prostovoljskem projektu “Solidarity”. 
Maja je bila vključena v zelo raznovrstne aktivnosti Društva, predvsem pa v program športne vadbe za otroke s posebnimi potrebami Specialni telovaj, program Socialna vključenost, program počitniškega varstva za otroke Poletne igrarije ter projekt Specialni Zdravko. Njena aktivnost je bila vidna tudi v drugih, manjših prostočasnih projektih, predvsem pa pri delu z mladimi in odraslimi osebami s posebnimi potrebami. Maja se je angažirala tudi pri urejanju socialnih omrežij, montiranju različnih videoposnetkov, oblikovanju promocijskih materialov ter pripravi vsebin na prenovljeno spletno stran društva. Še posebej ponosna pa je bila na izvedbo svojega osebnega projekta, povezanega s kulinariko ter ozaveščanjem o zdravi prehrani. Zagotovo upamo, da bo Maja ostala aktivna članica našega društva, saj bo tudi svojo študentsko pot nadaljevala v Ljubljani! Njen zaključen prispevek si lahko preberete TUKAJ
Projekt prostovoljstva je sofinanciran iz programa Evropska solidarnostna enota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *