Dobrodošla Marta! :)

V ekipo Društva za kulturo inkluzije so prišle tri nove prostovoljke! Naslednja dva meseca nam bodo pomagale pri izvajanju naših dejavnosti. Predstavljamo vam prvo.

Marta je stara 22 let in prihaja iz Španije. Po izobrazbi je delovni terapevt in trenutno se specializira za področje pediatrije. Zase pravi, da je organizirana in predana oseba, vedno odprta za izboljševanje svojih veščin, pri čemer dosledno daje vse od sebe pri vsem, kar počne. Zelo je vesela, da je del tega prostovoljnega projekta, saj je njena strast skrb za ljudi, zlasti za otroke in invalide. Zato je njen namen s tem projektom prispevati k izboljševanju njihove kakovosti življenja in tudi spoznavanje nove kulture.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *