ASporty brošure na voljo v kar 4 različnih jezikih!

Partnerji v projektu ASporty, katerega nosilec je Društvo za kulturo inkluzije, so v času trajanja projekta napisali 8 brošur na različne teme, pri čemer je bilo glavno vodilo vseh povezovanja športa in posebnih potreb. Brošure zato podajajo teoretični uvid v posamezno gibalno sposobnost, poleg tega pa preko QR kod, ki vas vodijo do video posnetkov, ponujajo tudi praktični vpogled v to, kako gibalne sposobnosti krepiti v praksi.

Brošure, prevedene v kar štiri jezike (poleg slovenščine, so na voljo tudi v hrvaščini, islandščini ter angleščini), najdete TUKAJ.

Vabljeni k ogledu, prebiranju in delitvi s športnimi učitelji, specialnimi pedagogi, starši ter ostalo zainteresirano javnostjo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *