Dobrodelni koncert in SMS donacije za mlade ukrajinske umetnike

Del letošnjega festivala Igraj se z mano, ki bo potekal med 25. in 28. majem 2022 na Kongresnem trgu v Ljubljani, bo posvečen tudi otrokom iz 14 ukrajinskih šol in nevladnih organizacij, ki so s svojimi 113 likovnimi deli sodelovali na našem mednarodnem likovnem natečaju Igraj se z mano – Bodi umetnik. Njim posvečamo zaključni koncert in za njih bomo zbirali tudi SMS donacije, ki jih lahko prispevate tudi sami s ključno besedo “IgrajzaUkrajino5” (posredovano na številko 1919). Z zbranimi sredstvi bomo kupili likovne in šolske potrebščine, ki jih bomo tudi nekega dne dostavili, obenem pa načrtujemo tudi izvedbo festivala pri njih. Naš glavni moto je “vrnimo otroštvo otrokom iz Ukrajine”.

SMS donacije lahko pošljete vsi uporabniki Telekom, A1, Telemach in T2. Pri tem vas obveščamo tudi o pogojih in pravilih sodelovanja. Hvala vam za podporo in vašo srčnost! Se vidimo na festivalu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *