Naša prostovoljka Ajla

Prostovoljka Ajla je z nami že nekaj časa, pomagala nam je predvsem pri Specialnem Telovaju in na festivalu Igraj se z mano. Njeno prostovoljno delo v zadnjih dveh mesecih pa je bolj intenzivno in podprto tudi s strani evropskega programa Evropska solidarnostna enota. Očitno se ima z nami super, kar lahko preberete tudi v njenem spodnjem zapisu:

“V Društvu za kulturo inkluzije rastem. Ne me narobe razumeti  – visoka sem 160 cm. Mislim na osebno rast! Učim se in poskušam nove stvari, pridobivam življenjske izkušnje in se nenehno spreminjam. Prostovoljno delo je postalo del mojega življenja, saj s pomočjo drugim osrečujem tudi sebe. Lepo se je vsako jutro prebuditi z zavedanjem, da imaš v življenju to srečo, da počneš, kar te veseli!”

CERIĆ AJLA, prostovoljka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *