15. Mednarodni športno-družabni dogodek BODI ŠPORTNIK ‘Igraj se z mano’ 2021 – lepo vabljeni!

Dragi športniki in ljubitelji zdravega načina življenja! ⚽🏃‍♀️

Kot ste že vajeni, se nam tudi v prihajajoči jeseni obeta izvedba že 15. Mednarodnega športno-družabnega dogodka ‘Igraj se z mano’!

📅 V primeru ugodnega vremena se bo ta odvil na Dan slovenskega športa in sicer v četrtek, 23. septembra med 9.00 in 11.00.

📍 Potekal bo znotraj Športnega centra Triglav (v Jami za plečnikovim stadionom za Bežigradom).

Organizatorja, Centra Janeza Levca Ljubljana in Društva za kulturo inkluzije ter soorganizator Športna zveza Ljubljana k aktivni udeležbi vabijo:

• ustanove (vrtce, šole, varstveno-delovne centre in druge),
  • športna društva in klube, ki bi se želela predstaviti preko delavnic ter
  • prostovoljce, kot del organizacijske ekipe.

Povabilo za ustanove (šole, vrtce itd.) najdete TU, povabilo za športna društva in klube pa TU.

Prijavnice pa so objavljene TUKAJ.

📞 Za več informacij smo na voljo preko telefonskih številk 051 762 999 ter 031 420 104 ali e-maila info@igrajsezmano.si.