Iz narave v naravo

Mlade udeleženke projekta ‘Iz narave v naravo’, ki je sofinanciran iz strani Mestne občine Ljubljana – Oddelka za predšolsko vzgojo in izobraževanje, so pretekli konec tedna preživele na slovenski Obali.

Udeleženke sicer prihajajo iz Centra Janeza Levca Ljubljana, partnerja v projektu.

Gre za tradicionalen, več kot 15 let trajajoč projekt preprečevanja zasvojenosti, ki je zastavljen na način prepletanja različnih znanj iz specialne in socialne pedagogike, pedagogike, psihologije in drugih strokovnih ved.

Namen projekta je krepitev socialnih veščin, komunikacije, adaptivnih in sodelovalnih spretnosti, samostojne skrbi zase, samozaupanja in samozavesti, ki jih je znotraj šolskega sistema težje naslavljati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *