Obisk predbožičnega Zagreba

Uporabniki programa Socialna vključenost in njihovi mentorji, so konec decembra 2023 obiskali predbožični Zagreb. Na izlet so se odpravili z vlakom, kar je bilo za vse prav posebno doživetje. 

Na pobudo uporabnikov, so obiskali bowling areno in uživali v igri bowlinga, v kateri so se nekateri preizkusili prvič. Privoščili so si kosilo v bližnji piceriji in se peš sprehodili v center mesta. 

Občudovali so praznično okrašene stavbe, obiskali božični sejem in si za konec dneva privoščili še sladico – fritule. Vodenje od ene lokacije do druge je samoiniciativno prevzel uporabnik Luka, ki se je pri tem odlično izkazal.

 Celotna skupina je hvaležna podjetju Petrol za donacijo, s katero so lahko pokrili del stroškov izleta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *