Termini počitniškega varstva 2024

Kljub hladnejšim dnevom v zadnjem času smo mi z mislimi že v toplem poletju. V Društvu za kulturo inkluzije v času poletnih počitnic organiziramo subvencionirano počitniško varstvo – ‘poletne igrarije’. Več splošnih infromacij o varstvu si lahko preberete TUKAJ.

Inkluzivno poletno varstvo bomo izvajali v naslednjih terminih: 

1. termin: 29. 7. – 2. 8. 2024

2. termin: 5. 8. – 9. 8. 2024

3. termin: 12. 8. – 16. 8. 2024 (brez praznika 15. 8.)

Prijave se bodo odprle v torek, 7. maja 2024 ob 7.00 zjutraj. Odprte bodo do zapolnitve prostih mest. Prijave bodo potekale preko spletnega obrazca, ki bo objavljen na naši spletni strani (spletna stran Društva za kulturo inkluzije) pod rubriko NOVICE. V kolikor se zapolnijo vsa prosta mesta, se lahko vpišete na čakalni seznam.

O sprejetju otroka v program oziroma umestitvi na čakalni seznam boste obveščeni po e-pošti.

Program počitniškega varstva sofinancira Mestna občina Ljubljana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *