Letošnji, že 15. Mednarodni festival ‘Igraj se z mano’ je tik pred vrati!

Še čisto malo in spet bo tisti čudoviti čas v letu, ko se zopet dobimo na Kongresnem trgu, da bi ustvarili lepe spomine ob medsebojnem druženju!

Festivalske aktivnosti v živo bodo zaradi ukrepov sicer potekale v nekoliko okrnjeni izvedbi:

  • Na delavnicah se bomo lahko družili v četrtek, 27. in v petek, 28. maja med 9.30 in 11.30.  
  • Spletni nastopi, ki ste nam jih pridno pošiljali, pa bodo na ogled na naši FB strani Igraj se z mano ter na YouTube kanalu Igraj se z mano. S predvajanjem pričnemo v ponedeljek, 31. maja ob 11.00, ker pa ste jih pošiljali tako pridno, jih bomo objavljali vse do nedelje, 13. junija! Krasno, mar ne?

V četrtek popoldne, ob 16.00, pa smo za vas pripravili še glasbeno poslastico. Takrat se nam bodo prav tako na Kongresnem trgu v prestolnici pridružili naš dolgoletni ambasador Zlatko, Branimir Rosič, Koala Voice, Lea Cok in Bojan Jurjevčič – Jurki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *